Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentGMapFP has a deprecated constructor in /home/provita/public_html/provita.waw.pl/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 13

Kasza, płatki i siemię

Produkty marki Ecolicious polecane są osobom, poszukującym w pełni ekologicznej żywności, pozbawionej wszelkich środków chemicznych.

To wysokiej klasy kasza jaglana, płatki gryczane oraz siemię lniane, które łączą w sobie właściwości prozdrowotne i są bardzo dobre w smaku!

Cechy produktów Ecolicious:

  • są pozbawione środków chemicznych, glutenu, GMO oraz wszystkich alergenów, które mogłyby powodować uczulenie pokarmowe,
  • ich ekologiczność została potwierdzona certyfikatem PL-EKO-03,
  • mogą być stosowane w dietach prozdrowotnych i bezglutenowych,
  • są przyjazne osobom z celiakią i fenyloketonurią,
  • idealnie odpowiadają potrzebom żywieniowym wegan oraz wegetarian.

Zarówno kasze, płatki, jak i siemię lniane marki Ecolicious, pakowane są w specjalne folie, dedykowane produktom o unikatowej elastyczności i barierowości.

Dlaczego Ecolicious?

To marka z ponad 15-letnim doświadczeniem, która działa na rynku polskim i światowym. Filozofią firmy jest tworzenie produktów żywnościowych z najlepszych jakościowo składników pochodzenia naturalnego, które znaleźć można w różnych częściach świata. To właśnie prozdrowotne działanie, wspaniały smak oraz odpowiednia selekcja przypraw, nasion i zbóż sprawiła, że Ecolicious jest ceniony wśród miłośników zdrowego trybu życia.

Zachęcamy to sprawdzenia naszej oferty na inne prozdrowotne i niezawierające glutenu produkty!