Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentGMapFP has a deprecated constructor in /home/provita/public_html/provita.waw.pl/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 13

STOP Borelia

STOP Borelia to herbata ziołowa mająca właściwości zmniejszania ryzyka powikłań po ugryzieniu kleszcza.

Poleca się pić ją codziennie w okresie letnim, bo właśnie wtedy kleszcze wykazują największą aktywność i wtedy pojawia się największe ryzyko zachorowania na boreliozę. Dłuższe stosowanie herbaty chroni nie tylko przed chorobą, ale również przed komarami, które odstraszać będzie zapach wchodzących w skład herbaty ziół!

Właściwości herbaty

STOP Borelia wykazuje się bardzo dużą skutecznością dzięki zastosowaniu w jej składzie ziół, które są skuteczne w walce z boreliozą. Są to:

  • czystek – zawiera substancję o zapachu drażniącym dla kleszczy oraz komarów,
  • szczeć – pomaga leczyć boreliozę oraz wiele innych chorób.

Dwuskładnikowa mieszanka, zastosowana w herbacie sprawia, że spektrum oraz skuteczność jej działania zostają zwiększone.

Warto dodać, że STOP Borelia to nie tylko skuteczne wsparcie walki z kleszczami i komarami, ale również aromatyczny, przyjemny smak! Zachęcamy do spożywania jej również w trakcie innych pór roku!

Masa netto herbaty: 100g